Гарний ріелтор: який він і де шукати?

«Слова «хороший» та «ріелтор» – несумісні, сказали б Ви! - Давно перевелися професіонали в нерухомості Одеси, всі женуться за легкими грошима... І тільки чекають, кого б «нагріти», «надути» та «обдурити». Але тут ми з Вами не погодимося. Ну, подивіться хоча б на нас. І, повірте, ми зовсім не перебільшуємо. Ми пишаємося репутацією Агентства нерухомості «Realty Group», яка створювалася роками, пишаємося накопиченими знаннями, вмінням та досвідом, пишаємося кожним задоволеним клієнтом, з яким ми спрацювалися. Це і є показник професійно наданої послуги, а відповідно якісної роботи. Можемо і з Вами поділитися основними критеріями при виборі хорошого ріелтора в Одесі.

Перше, на що Ви повинні звернути увагу і до чого прислухатися, коли вирішите купити квартиру в Одесі або продати квартиру в Одесі – це «сарафанне радіо». Так, цей найдавніший вид реклами ще ніхто не скасовував. Друзі, родичі, знайомі, знайомі знайомих тощо. Яким би довгим не був цей «родинний ланцюжок», Ви будете впевнені, що Вам розкажуть правду про свій досвід співпраці з ріелторами. Кому ж довіряти, як не надійному пораднику?

Якщо трапилося так, що порадити хорошого ріелтора в Одесі вам нікому, тоді Вас виручить все той же друг - інтернет! У пошуковому рядку введіть запит «Агентства нерухомості Одеси»… І перед Вами з'явитися не такий вже й великий, щиро сказати, список… Чому? Адже ріелтора в Одесі прямо на кожному кроці, і нікуди від них не подітися, якщо хочеш купити квартиру в Одесі чи продати квартиру в Одесі? Але ж ми говоримо про «ГАРНИЙ» ріелтор! А таких можна перерахувати на пальцях однієї руки, на превеликий наш жаль. Всі ми чудово розуміємо, що на створення сайту, його розкручування, рекламу Агентства нерухомості Кривого Рогу, іншими словами, створення іміджу необхідні чималі фінансові вкладення! А навіщо вкладати, якщо можна просто заробляти поодинці? Ось вам і відповідь! Не полінуйтеся, загляньте на сайт Агентства нерухомості Одеси! Повірте - він вам розповість навіть більше, ніж ви могли б подумати!

Крім того, якщо плануєте купити квартиру в Одесі або продати квартиру в Одесі, звертатися краще в Агентство нерухомості, ніж до приватних маклер. Ступінь відповідальності юридичної особи набагато вищий, та й після гіркого досвіду (якщо такий, не дай Боже, відбудеться), довести що-небудь буде набагато складніше! Та й що йому пред'явити, якщо деякі з них сьогодні є, а вже завтра...

Звертайте особливу увагу, не соромтеся запитувати, скільки років Агентство нерухомості в Одесі працює на ринку! Це явний показник добробуту та серйозності намірів на майбутнє! Чим довше існує Агентство нерухомості на ринку, тим сильніша їхня інформаційна база, досвід спілкування з клієнтами у укладанні успішних угод, поінформованість у темі «Нерухомість в Одесі», і, найголовніше, вони дорожать своєю репутацією. З власного досвіду скажемо, ми готові піти на багато поступок, аби клієнт, який наважився купити квартиру в Одесі або продати квартиру в Одесі, залишився задоволений наданою послугою.
При спілкуванні з «хорошим» ріелтором, зверніть увагу, як він з Вами розмовляє! Справжній професіонал ніколи не буде боятися говорити Вам «ні», занурювати Вас у уявні фантазії, говорити про майбутні перспективи, обіцяти нездійсненне! Ви повинні розуміти, що не в казці живемо! І тому, якщо Ви озвучите, що хочете купити 2-кімнатну квартиру в Одесі в самому центрі міста, з хорошим ремонтом і автономним опаленням, десь тисяч за… 25000 у.о. , а ріелтор посміхнеться і приголомшить Вас тим фактом, що такого не буде - не ображайтеся на нього. Адже він каже правду!

І насамкінець, як завжди, найцікавіше! Хороший ріелтор не працюватиме безкоштовно! І нехай вас не дивує сума його винагороди! Адже золоте правило: добрий професіонал – це дорогий професіонал! Інакше не буває! Купити квартиру в Одесі або продати квартиру в Одесі – це справа серйозна! А у справах серйозних важлива кожна дрібниця, кожен нюанс! Тому краще переплатити за безпеку та подальший спокійний сон! З цього приводу у нас існує жарт: «Хочеш знайти хорошого ріелтора – накопичи йому на гонорар!».

Сподіваємося, тепер у Вас склався портрет гарного, професійного ріелтора! Ну, а де його знайти? Ось Вам наша підказка - Агентство нерухомості «Realty Group».

Наші контакти

Відділ оренди

Відділ продажів

Наша адреса

м. Одеса
Велика Арнаутська, буд.18
З 9:00 ДО 18:00
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК