Як вигідно продати квартиру?

У житті бувають різні ситуації: "Розширюємося!", "Переїжджаємо!" або просто «Потрібні гроші!» І вирішення цих ситуацій одне – «Хочу продати квартиру в Одесі, і всі труднощі відразу вирішаться!»


Безумовно, якщо Ви людина в цій справі не досвідчена, то 100% зіткнетеся з безліччю нюансів та проблем. Адже основне завдання для Вас – це продати квартиру в Одесі терміново і максимально вигідно. А це, повірте, не так просто. Терміновість часто тягне за собою поспіх! А поспіх у цій справі точно недоречний. Поспіхом продати за максимальною ціною? Це тільки якщо зараз на ринку є покупець, який давно шукає саме те, що Ви зараз продаєте. І суму готовий заплатити саме таку, як Ви просите! І розплатитися з Вами готівкою та одразу (без кредитів, розстрочок)… Захмарна перспектива! Адже тут головне не помилитися... Занадто дорого (у прямому розумінні цього слова) буде коштувати ця помилка!
Виявляється думка «Продам квартиру в Одесі» може втілитись у реальність дуже швидко, продуктивно та з високою вигодою для Вас, якщо звернутись до Агентства нерухомості з відмінною репутацією та висококваліфікованими співробітниками. Тут Вам запропонують список охочих купити квартиру в Одесі. Повірте, хоч квартири в Одесі продаються, здавалося б, за захмарними цінами, але покупців від цього менше не ставати. Ось тільки цей (майже весь) попит зібраний в одній базі. Вам не потрібно буде забивати голову різними дрібницями та дрібницями, що мають елементарне рішення, але забирають безліч моральних та фізичних зусиль. За це візьмуться професіонали та зроблять це швидко, якісно та технічно. Такими професіоналами ми можемо назвати співробітників Агентства нерухомості «RealtyGroup». Це люди, які знають свою справу і стрімко виконують її.


Зрозуміло, така співпраця коштуватиме Вам певної суми, але якщо Ви дійсно хочете продати свою квартиру в Одесі швидко та вигідно, але нехай це Вас не бентежить!


Якщо Ви категорично не бажаєте переплачувати за послуги ріелтерського Агентства, можна добровільно знайти покупця на квартиру в Одесі на порталах оголошень в Інтернеті, а також в газетах. Варіант: самому дати оголошення «Продам квартиру в Одесі!», описав якомога повніше і креативніше всі її характеристики… І чекати дзвінків… І, повірте, вони не змусять довго чекати… І їх буде багато, напевно занадто багато для того, щоб бути дійсно ефективними… І покупець, швидше за все, знайдеться… Але тільки процес оформлення договору може затягнутися… і угода може вийти не дуже вигідною для Вас… До того ж дуже складно застрахувати себе від шахраїв, не маючи досвіду в такій відповідальній справі!


Тому рекомендуємо Вам звернутися в Агентство нерухомості «RealtyGroup», яке стане для Вас надійним помічником у вирішенні непростих і дуже педантичних завдань.


Чекаємо Вас!!!

Наші контакти

Відділ оренди

Відділ продажів

Наша адреса

м. Одеса
Велика Арнаутська, буд.18
З 9:00 ДО 18:00
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК